Na cestě celoživotního vzdělávání

Naučíme Vás anglicky

Studentům a ostatním zájemcům, kteří potřebují pomoct se studiem anglického jazyka, nabízíme kvalitní doučování od zkušených lektorů s dlouholetou praxí. Lekce jsou zvlášť vhodné pro maturanty, ale i pro začátečníky všech věkových kategorií. Speciální nabídku máme i pro pokročilé zájemce.

 

Víme, že mnoha studentům základních, středních i vysokých škol současná situace výrazně znepříjemňuje studium. Distančně se probíraná látka hůř chápe, navíc tento typ studia po určité době často psychicky i fyzicky vyčerpává. Právě proto nabízíme Vám nebo Vašim dětem kvalitní, přátelsky vedenou výuku s prvky zážitkového vzdělávání.

Během vládních opatření bude výuka probíhat distančně, ovšem i tak se můžete těšit na zábavné a přínosné hodiny. Po rozvolnění lekce přesuneme buď do učeben ONYX enginneeringu, s r.o., nebo rovnou k Vám domů. Časový rozvrh, případně i probíranou látku přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Cena jedné vyučovací hodiny je 300 Kč/hod.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, či máte jakýkoliv dotaz k výše zmíněným kurzům, zavolejte na číslo 844 114 814 nebo nám napište e-mail na projekty@onyx.cz

Novinky

Toggle menu